Baterie Optima DUELA sprchová

0x
Výrobce: Optima
Kód produktu: DU268
Dostupnost: dodání na dotaz
Cena s DPH: 1 890 Kč
1 890

Sprchová nástěnná baterie DUELA bez sprch. setu

Pákové vodovodní baterie Duela představují moderní design, který se elegantně hodí do každé koupelny. Díky použitým eko kartuším lze navíc kontrolovat množství a teplotu vody, čímž se celá řada stává vysoce ekonomickou.
V této sérii můžete kromě základních typů vodovodních baterií najít také stojánkovou baterii s bidetovou sprškou, dále umyvadlovou baterii s boční pákou nebo vanovou stojánkovou tříotvorovou baterii.

Vodovodní baterie a sprchy OPTIMA se vyznačují především vynikající kvalitou a designem za příznivou cenu. Veškerý sortiment značky Optima v sobě spojuje dlouholeté zkušenosti s výrobou koupelnového vybavení a cit pro nadčasový design. O kvalitě svědčí i to, že je na koupelnové baterie a dopňky Optima poskytována nadstandartní záruka 5 let.

OPTIMA je tuzemským specializovaným výrobcem kvalitního značkového koupelnového vybavení. Ve svém širokém sortimentu se specializuje především na vodovodní baterie a koupelnové doplňky, které jsou zákazníky vyhledávány pro svou vynikající užitnou hodnotu, funkčnost a neotřelý design, sledující nejmodernější světové trendy.

Máte dotazy? Napište nám ...

-