ARCO pračkový ventil L-85 1/2'x3/4', anticalc, chrom

- 18 %
0x
Výrobce: Sapho
Kód produktu: L-85 MAC
Dostupnost: dodání na dotaz
Cena s DPH: 156 Kč / ks
  Původně: 190 Kč
Ušetříte: 34 Kč / 18 %
156

Praktický rohový ventil Arco L-85 MAC 1/2" x 3/4" je určen pro interiérové instalace - jako uzavírací prvek pro přívody vody k pračkám, myčkám nádobí nebo úklidovým hadicím.
Revoluci v rozvodech s tvrdou vodou přináší nová koncepce rohového ventilu ARCO L-85 MAC s vysokou odolností uzavíracího mechanismu proti zarůstání způsobenému z vody vysráženými nerostnými usazeninami. Čtvrtotáčkový uzavírací kuličkový mechanismus je vyroben z teflonu - houževnatého progresívního materiálu, který v sanitárních aplikacích vykazuje lepší mechanické vlastnosti než klasická mosaz a je navíc chemicky rezistentní vůči ve vodě rozpuštěným minerálům. Promyšlená konstrukce je doplněna celokovovým ovladačem, který se - na rozdíl od plastových - nikdy nezlomí ani neprotočí na osičce. ARCO na rohové ventily provedení MAC poskytuje jedinečnou obchodní záruku na funkci ventilu v trvání 10 let od data prodeje! Dopřejte si opravdovou kvalitu!
Ventil se vyrábí v tlakové řadě PN16 a je určen pro vnitřní instalace s teplotou vody do 90°C. Osička s kuličkovým mechanismem je těsněna dvojitým O-kroužkem.
Připojovací rozměry: 1/2" x 3/4", obsahuje i krycí růžici, mosaz.

Máte dotazy? Napište nám ...