AVICE deska 210x50cm, dub starobílý

- 18 %
0x
Výrobce: Sapho
Kód produktu: AV215
Dostupnost: dodání na dotaz
Cena s DPH: 5 134 Kč / ks
  Původně: 6 260 Kč
Ušetříte: 1 126 Kč / 18 %
5 134

Deska 210 x 50 cm

• Tloušťka: 48mm
• Dekor: dub starobílý
• Materiál: dřevotřísková deska s HPL laminátem na vrchní straně
• Desky lze také vyrobit na míru v jakékoliv šířce.

Deska je dodávána bez otvoru a bez podpěrných konzolí, viz. související zboží.

POZOR: umyvadlo je nutné objednat samostatně, příklady naleznete v souvisejícím zboží, kompletní nabídku umyvadel na desku naleznete zde: umyvadla na desku

Desky pod umyvadlo v moderních dekorech dřeva: Travertin Tivoli, Cedr tmavý, Ořech rustik, Dub Rover a Dub starobílý jsou k dispozici v rozsahu šířek do 70 do 250cm. Kombinací s moderním umyvadlem na desku naleznete vhodné řešení vysněného interiéru.

Tloušťka 48mm působí dostatečně masivně, ale zároveň deska zůstává přijatelně lehká pro snadnou montáž na jakoukoli stěnu. Povrch je tvořen vysokotlakým laminátem, který je odolný vodě i poškrábání. Spodní hrana je opatřena odkapávací silikonovou hranou, která zamezí zatékání vody pod desku. AVICE desky lze upevnit na stěnu pomocí designových konzolí, které zároveň slouží jako praktický držák ručníků. Součástí dodávky jsou i úhelníky pro fixaci na boční stěnu a pro lepší rozložení hmotnosti u delších rozměrů.
Doplňkové zásuvky rozšiřují využitelnost tohoto konceptu a lze je libovolně instalovat pod zvolenou desku.

Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu, připraven k okamžité instalaci. Instalujte nábytek na rovnou stěnu. Při zkroucení korpusu skříňky, může dojít k poruše funkce dovíracích mechanismů. Nevystavujte nábytek trvalé vlhkosti a styku s vodou. Po použití koupelnu řádně odvětrejte. Aby nedocházelo k případnému zatékání do skříňky použijte silikonový tmel.

Máte dotazy? Napište nám ...