Bidetová stojánková baterie SOFIE s výpustí

0x
Výrobce: Optima
Kód produktu: SO135
Dostupnost: dodání na dotaz
Cena s DPH: 2 390 Kč
2 390

Bidetová stojánková baterie SOFIE bez výpusti

Série SOFIE navazuje na aktuální moderní trendy v koupelnovém vybavení. Hlavními přednostmi této série je pohodlná regulace teploty a intenzity proudu vody a zajímavý design s robustním tělem a netradičně tvarovanou zploštělou pákou. Tato série nabízí širokou škálu umyvadlových, sprchových, vanových, bidetových i dřezových baterií v pákovém provedení.

Vodovodní baterie a sprchy OPTIMA se vyznačují především vynikající kvalitou a designem za příznivou cenu. Veškerý sortiment značky Optima v sobě spojuje dlouholeté zkušenosti s výrobou koupelnového vybavení a cit pro nadčasový design. O kvalitě svědčí i to, že je na koupelnové baterie a dopňky Optima poskytována nadstandartní záruka 5 let.

OPTIMA je tuzemským specializovaným výrobcem kvalitního značkového koupelnového vybavení. Ve svém širokém sortimentu se specializuje především na vodovodní baterie a koupelnové doplňky, které jsou zákazníky vyhledávány pro svou vynikající užitnou hodnotu, funkčnost a neotřelý design, sledující nejmodernější světové trendy.

Máte dotazy? Napište nám ...